aktuality
  30 let táborů
   tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   výcvikové tábory
Mozolov
      informace
      přihláška
      fotogalerie
   rodinné tábory
  informace
  přihláška
  fotogalerie
   náš tým
  1. turnus
   fotogalerie 2022
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   volná místa
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  dokumentace
  fotografie
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 4. turnus
Štěpánka Jelínková

Štěpánka patří mezi naše táborové stálice. Možná ji někdo z vás zná jako praktikantku, oddílovou vedoucí nebo hlavní vedoucí. Tento rok se bude podílet na organizaci celotáborové hry. Vystudovala medicínu v Plzni a nyní pracuje v nemocnici v Hořovicích, jako lékařka na chirurgii. Nejraději relaxuje při četbě knih, sledování filmů a procházkách s pejskem. Její velkou zálibou je cestování.

Martinka Zeisková

Marťa je naše hlavní vedoucí. Na tábory jezdila už jako malá holka. Vystudovala Pedagogickou fakultu a stala se z ní učitelka na 1.stupni základní školy. Nyní učí v Plzni. Má zkušenosti i s tábory s hendikepovanými dětmi. Potkat ji můžete divadle, v kině, na koncertě.

Ráda si přečte zajímavou knihu nebo se jde projít do přírody. Možná vám na táboře udělá pěknou fotečku, protože focení ji baví.

Jindra Kinter

Jindra tráví svůj volný čas hrou amerického fotbalu a chozením ven s kamarády. Určitě se s ním zasmějete, protože má rád legraci. Zajímá se o zvířata a o cestování. Na tábor jezdí jako praktikant. Studuje na Střední průmyslové škole v Příbrami.

Maky Váňová

Maky vystudovala na Ekonomické fakultě v Českých Budějovicích a v současné době pokračuje v navazující studium na VŠE v Praze – obor Cestovní ruch. Za velkou zkušenost považuje zahraniční studium v Dánsku – program Nature in social education.

Aktuálně pracuje jako pedagog volného času na Domě dětí a mládeže v Příbrami, kde vede příměstské tábory a kroužek ,,Příroda hrou“. Do Nadějkova jezdí už několik let a stará se o děti jako oddílová vedoucí. Svůj volný čas si nedokáže představit bez svých přátel, cestování a sledování Netflixu.

Pavel Chaloupka

Pavel byl poprvé na táboře v roce 2010. Různé táborové hry si vyzkoušel z pozice dítěte, praktikanta a teď už i oddílového vedoucího. Vystudoval 3letý učňovský obor - opravář zemědělských strojů a nyní pokračuje na nástavbovém studiu podnikání. Potkat ho můžete na rybách nebo na procházce se psem. Jeho velkou zálibou je jízda na motorce.

Terka Kiliánová

Terka patří mezi naše zkušené oddílové vedoucí. Na tábory jezdí už od dětství. Mezi její největší záliby patří cestování. Ráda zkoumá jak zahraničí, tak i naší Českou republiku. Je velká sportovkyně. Nejraději si zahraje volejbal nebo tenis. Terka se nebojí ani ohně, protože patří mezi dobrovolné hasiče. Úspěšně odmaturovala na Ekonomickém lyceu a rozhodla se dále pokračovat v oboru, tudíž nyní studuje Vysokou školu Ekonomie a Managementu v Praze se zaměřením na lidské zdroje.

Eva Havelková

Eva vystudovala VŠ obor cestovní ruch a momentálně studuje ještě VOŠ - sociální práci a sociální pedagogiku. Pracuje jako sociální pracovnice v neziskové organizaci Alka, o.p.s. v Příbrami.Na tábory jezdí od mala. Nyní jako zdravotnice. Ve volném čase sportuje a věnuje se svým dvěma malým dětem.

David Ptáček

Davča u nás na táboře zažil mnoho dobrodružství, nejprve jako dítě, poté jako praktikant a teď už jako oddílový vedoucí. Dobrá táborová kuchyně je jedním z důvodů, proč jezdí do Nadějkova. David má prostě rád dobré jídlo. Pokud nespí nebo netráví čas se svými kamarády, tak pilně studuje na obchodní akademii obor ekonomické lyceum.

Richard Policar

Ríša patří mezi zkušené táborníky. Do Nadějkova jezdí od dětství. Je moc rád, že se může zařadit do řady mezi oddílové vedoucí. Nyní studuje Střední průmyslovou školu dopravní v Plzni. Již 13let se věnuje hasičům. Pomáhá trénovat mladší a starší žáky SDH Jince. Ve svém volném čase hraje florbal, podniká výlety s kamarády nebo vyráží na vyjížďky do přírody na koni.

Anička Paulová

Anička maturuje na Střední pedagogické škole v Berouně. V dalším studiu by se chtěla věnovat psychologii. Její celoživotní vášní je hudba v jakékoliv podobě. Volný čas si krátí cestováním s přáteli a rodinou. Tábor je pro ni relaxací, ale i prostorem pro získání nových zkušeností, které by chtěla předávat ostatním z pozice oddílové vedoucí.

Marie Rakouská

Maruška je slečna, která má ráda procházky, jízdu na kole a své přátelé. Věnuje se studiu sociální činnosti na SOŠ Březnice. Tábory si zatím užívala jako dítě a nyní si vyzkouší roli praktikantky.

Míša Šlapáková

Míša jezdí na tábory už od dětství a teď už pár let s neustálým úsměvem na tváři figuruje jako vedoucí. Pracuje jako kadeřnice. Svůj volný čas tráví především s přáteli, jezdí na výlety, ať už po ČR nebo po světě, a jednou z jejích nejoblíbenějších činností je spánek.

Štěpánka Strnišťová

Štěpánka dokončuje studia na Střední pedagogické škole v Berouně – obor pedagogické lyceum. Ráda tráví čas se svými přáteli v přírodě, posloucháním hudby a malováním obrazů. Miluje nakupování výtvarných potřeb, a proto pro u ní platí, že je spokojený, ale věčně chudý student. Pokud na ni nenarazíte v papírnictví, pravděpodobně spí nebo cestuji po světě. Na táboře ji můžete potkat jako oddílovou vedoucí

Katka Češková

Kačka je studentkou gymnázia, která se zajímá o historii. Neumí si představit život bez hudby. Nejraději má letní procházky lesem. Možná ji někdo z vás zahlédl u dobré kávy v kavárně, ale Kačka si vás jistě nevšimla, protože byla začtená do nějaké zajímavé knížky. Na táboře se o vás bude starat jako oddílová vedoucí.

Šárka Boučková

Šárka vám může udělat nějaký hezký účes, protože studuje střední školu, obor kadeřník. Nejprve si vyzkoušela tábor jako dítě a nyní ji můžete v létě potkat jako praktikantku. Moc se těší na zážitky s vámi, protože je spokojená mezi dětmi a práce s nimi ji moc baví. Volný čas tráví posloucháním hudby, péčí o zvířata nebo se svým malým synovcem.

Bětka Češková

Bětka je vášnivou čtenářkou přiměřeně tlustých knih. Je odbornice na detektivky, romány a fantasy. Nejraději má knihu od Arthura Conana Doyla, Pes Baskervilský. Určitě by vás pozvala na projížďku na kole, protože to je její další záliba, kterou by zakončila malým koncertem na klavír a housle. Je studentkou Obchodní akademie v Příbrami. Už jako malá holka jezdila na tábor do Nadějkova a nyní se o vám bude pomáhat jako praktikantka.

Martin Kobík – kuchař

Vyučil se kuchařem, ale pracuje v oboru reklamy a marketingu.

Na tábor jezdil od útlého dětství, kde po 10 letech vyměnil oddíl za teplou kuchyň. Na táboře poznal i svou současnou kachničku, která je mu ženou a matkou tří dětí.

Volný čas tráví se svou rodinou, na výletech a prací kolem domu.

Danuška Kobíková – pomocná kuchtička

Vystudovaná dětská diplomovaná sestra, matka tří dětí a obchodnice s hračkami.

Na tábor jezdila jako dítě, vedoucí, zdravotnice a nyní jako pomocná kuchařka.

Danuška ráda čte tlusté knížky a peče velké dorty.