aktuality
  30 let táborů
   tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   výcvikové tábory
Mozolov
      informace
      přihláška
      fotogalerie
   rodinné tábory
  informace
  přihláška
  fotogalerie
   náš tým
  1. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   fotogalerie
  dětský tábor
   volná místa
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  dokumentace
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 4. turnus
Martinka Zeisková

Marťa je naše hlavní vedoucí. Na tábory jezdila už jako malá holka. Vystudovala Pedagogickou fakultu a stala se z ní učitelka na 1.stupni základní školy. Nyní učí v Plzni. Její práce je jejím velkým koníčkem. Má zkušenosti i s tábory s hendikepovanými dětmi. Potkat ji můžete divadle, v kině nebo na koncertě. Ráda si přečte zajímavou knihu nebo se jde projít do přírody. Je pohodář a snaží se vše řešit s úsměvem na rtech.

Marťa je velký vypravěč, na táboře vás přenese do říše pohádek!

Eva Havelková

Eva si náš tábor oblíbila už jako malá. Letos pojede pátým rokem jako zdravotnice. Vystudovala VOŠ - Finanční a ekonomické poradenství, dále VŠ Cestovní ruch, ale tyto obory ji nezaujaly. Život jí zavál do sociální oblasti a tak si dodělala VOŠ - Sociální práce a speciální pedagogika. Nyní pracuje jako Sociální pracovnice v neziskové organizaci pro lidi s hendikepem. Má dvě děti, ráda cestuje, jezdí na kole a chodí do přírody. Je spolehlivá, přátelská a vždy kope za svůj tým. 

Evči se nemusíte bát, léčí hlavně smíchem a vtipem!

Katka Češková

Kačka je studentkou vysoké školy, která jezdí na tábory už do svého dětství. Vyzkoušela si roli instruktorky a teď jezdí jako oddílová vedoucí. Ocení dobrou kávu, klasickou hudbu a fascinuje jí historie. Ráda poznává nová místa v naší republice, ale nepohrdne ani procházkou po okolí.

 Kačka je usměvavá slečna, která vás na táboře určitě pobaví!

Richard Policar

Ríša nyní pracuje jako vlakvedouci ČD. Je rád ve společnosti lidí. Na tábor do Nadějkova jezdí již řadu let a baví ho vymýšlet zajímavé hry pro děti, na které pak vzpomínají ještě dlouho po táboře. Občas se rád vydá na vyjížďku na koni. Jeho zálibou je angličtina V budoucnu by se chtěl stát stevardem v letadle.

Ríša je pohodář, který vás naučí pracovat s mapou!

David Ptáček

Davidovi je 20 let a na táboře v Nadějkově vyrostl. Jezdí k nám od 7 let a ani jednou nevynechal, ba naopak párkrát nás navštívil i dvakrát za léto. Vystudoval Obchodní akademii v Příbrami, obor Ekonomické lyceum a nyní pokračuje ve stejném duchu i na vysoké škole. Když zrovna netráví čas studiem nebo na brigádě jako barista, věnuje veškerý svůj volný čas kamarádům, rodině nebo cestování.

David je skvělý tanečník, který vás naučí nové taneční kreace!

Terka Kiliánová

Terce na táboře nikdo neřekne jinak než Kili. Studuje Vysokou školu Ekonomie a Managementu v Praze se zaměřením na lidské zdroje. Při studiu také dochází do práce, kde se věnuje lidským zdrojům na pozici HR Specialistky. Na tábor do Nadějkova jezdí od mala. Prošla si rolí dítěte, praktikanta i vedoucího. V létě ji ještě můžete potkat jako vedoucí na příměstském táboře v Příbrami. Mezi její největší záliby patří cestování. Ráda zkoumá jak zahraničí, tak i naší Českou republiku. Ráda si zajde do fitka nebo si zahraje volejbal a tenis.

Terka je nadaná výtvarnice, která si pro vás připravuje velká výtvarná díla!

Míša Šlapáková

Míša se stará o děti na táboře jako oddílová vedoucí už několik let. Vždy má úsměv na tváři a nic pro ni není problém. Pracuje jako kadeřnice v salónu v Praze. Svůj volný čas tráví především s přáteli. Ráda jezdí na výlety, ať už po ČR nebo po světě. Jednou z jejích nejoblíbenějších činností je spánek.

Míša je přátelská a na táboře vám ráda se vším poradí a pomůže!

Bětka Češková

Bětku můžete ve školním roce potkat na Obchodní akademii v Příbrami, kde se věnuje studiu ekonomie. Tomuto oboru by se chtěla dále věnovat i na vysoké škole. Mezi její koníčky patří jízda na kole, hra na housle, procházky po okolí, utíkání do knižní reality a volnočasové aktivity s dětmi. Ráda kouká na historické filmy a dokumenty.

Béťa je neustále v pohybu a na táboře vás určitě prožene!