aktuality
  rodinný tábor
  30 let táborů
   tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   čarodějnice - v.víkend
   rodinné tábory
  informace
  přihláška
  fotogalerie
   náš tým
  1. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   fotogalerie 2022
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   výcvikové tábory
Mozolov
      informace
      přihláška
   volná místa
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  dokumentace
  fotografie
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 1. turnus
Venca Zeisek

Vašek jezdí na dětské tábory už dlouhou řadu let. Krom dětského tábora v Nadějkově se věnoval i jiným táborům. Za svou dlouholetou táborovou praxi dělá již spoustu let hlavního vedoucího právě prvnímu turnusu.

V kolektivu svého týmu a u dětí je velice oblíbený. Umí si zjednat pořádek a postarat se klidně o celý tábor sám. Má velký smysl pro hry s dětmi a pro zábavu. Dalo by se říct, že je Václav vlastně dospělým dítětem.

Má mnoho aktivit, mezi které patří zejména jeho záliba v chovu psů. Václav je zkušeným psovodem, a proto nejen každé dítě, ale i každý pes ho má rád.

Adél Svojtková

Adél odmaturovala na jazykovém gymnáziu v Praze. Nyní studuje na Univerzitě Karlově obor Český jazyk – Speciální pedagogika. Pracuje jako učitelka 1. stupně na základní škole v Praze.😊

Na tábor jezdila od svých 7 let jako dítě a poté začala jezdit jako praktikantka, teď už pokračuje jako zkušená vedoucí.

Od malička se Adél hodně smála, a to jí vydrželo až do teď, proto asi nikoho nepřekvapí, že se ráda baví a špatně snáší nudu a stereotyp. Je obětavá a nemá ráda, když se někdo trápí, a proto se na ní můžeme s čímkoliv obrátit. Nejradši má práci v kolektivu, především v tom dětském. Ráda také sportuje, čte, chodí do kina a tráví čas se svými přáteli, kteří jsou pro ni rodinou.

Lůca Svojtková

Přestože Lůca patří mezi naše novější členy (jede s námi počtvrté), i ona jezdila na tábor, když byla malá. Vystudovala Střední chemickou školu v Praze. Chemii se ale nevěnuje, nyní pracuje u vodohospodářské společnosti.

Lůca je usměvavá, vždy připravena druhému pomoci. Její schopností je logické uvažování, tudíž nemá problém s řešením různých zapeklitých úkolů a pro děti je (nejen) v tomto směru oporou.

Ve volném čase má ráda procházky se psy nebo jakýkoliv sport (hlavně squash nebo jumping), také si ráda přečte knížku nebo koukne na film.

Petr „Hory“ Horáček

Petr odmaturoval na střední škole v Příbrami v oboru Obchodník a ačkoliv vyzkoušel i vysokou školu, zjistil, že to není nic pro něj. Nevylučuje však, že se k ní v budoucnu nevrátí. Věnuje se mnoha činnostem, nicméně jeho hlavní prací je šéfování provozu ve firmě Niceboy.😊

Péťa jezdil na tábor od malička jako dítě, poté si prošel fází praktikanta a nyní patří mezi naše ostřílené vedoucí. Můžete na něm obdivovat jeho jedinečný smysl pro humor. To znamená, že žádné dítě v jeho oddíle nikdy nebude mít nouzi o zábavu, na druhou stranu ale ani o táborové povinnosti.

Hory, jak zní jeho přezdívka, je vynalézavý a šikovný, vždycky si dokáže poradit. Jeden z jeho talentů je ojedinělý způsob tance, kterým je známý široko daleko. Stejně jako všichni ostatní, ani Hory si nedokáže představit svůj začátek léta bez našeho tábora.

Luky Dráb

Lukášovi bude v létě 22 let. V současné době pracuje pro Autoplachty KM. Stejně jako ostatní členové našeho ostříleného týmu s námi jezdí už spoustu let. I on na táboře v Nadějkově vyrostl.

Luky má rád, když je legrace a všichni se smějí, proto nikdy nezkazí žádnou srandu.

Volný čas věnuje hlavně své přítelkyni, kamarádům a fotbalu! S kamarády rád podniká různé výlety. Také si občas od fotbalu odpočine a zapojí se do jiných sportů, např. nohejbalu, hokeje atd... Mimo jiné si rád, když zbyde čas, zahraje playstation.

David Pešl

I Davča jel poprvé do Nadějkova už jako dítě. Každé jeho léto tedy začíná už spoustu let stejně. Letos mu bude 20 let a prvním rokem studuje vysokou školu.

Je to klidný člověk, který se většinou nerozčiluje a bere všechno „v pohodě“ 😊. V každé situaci se snaží zachovat si chladnou hlavu. David je přátelský, obrovsky vtipný, má rád společnost a dobré lidi kolem sebe.

Svůj volný čas rád věnuje fotbalu, a to jak aktivně, tak pasivně, a přátelům, se kterými podniká akce a výlety. Ocení také dobrý film nebo seriál a vždycky ho dostanete na nějaké dobré jídlo.

Ondra Fencl

Ondra vystudoval Střední průmyslovou školu, poté absolvoval ČVUT v Praze a je inženýrem.

K našemu týmu se dostal náhodou a po prvním roce v roli vedoucího se mu u nás natolik zalíbilo, že s námi jezdí již řadu let. Jako dítě absolvoval i jiné dětské tábory.

Ondra je velmi sympatický, hodný, ochotný a vtipný vedoucí, a právě proto ho děti milují. Rád vymýšlí nové hry. Nemá rád nudu, takže tu s ním nikdy nezažijete. A protože je vášnivým běžcem, ani sportovních aktivit s ním nezkusíte málo.

Ve volných chvílích Ondra rád cestuje, běhá (má za sebou několik maratonů a půlmaratonů), učí se novým věcem, ale samozřejmě také rád relaxuje a věnuje se svým kamarádům a rodině.

Kačka Cihelková

Káťa tento rok oslaví 20. narozeniny. Na tábor v Nadějkově jezdí pravidelně od dětství. Studovala gymnázium v Sedlčanech a loni byla úspěšně přijata na vysokou školu na obor fyzioterapie. Pokud tedy někoho zabolí v zádech, ví, na koho se může obrátit. 😊

Kačí je člověk, za kterým můžete přijít kdykoliv, když vás něco trápí. Ona vás vždy vyslechne a bude se snažit vám pomoci. Zkrátka bude pro vás oporou.

Ve svém volném čase je zpěvačkou v kapele, ráda běhá a v zimě tráví víkendy na horách jako instruktor snowboardingu. Když se snaží, je vtipná, když ne, tak ještě víc 😊

Pepa Černohorský

Pepčovi v současné době studuje střední školu. Na tábor začal jezdit jako malý a rozhodl se, že s ježděním nepřestane, a tak se nyní hostí role vedoucího. Není ovšem obyčejným vedoucím, ale zodpovědným nočním strážcem našeho milovaného tábora.

Je společenský, vtipný, má rád legraci. Vše bere tak nějak s nadhledem. Zároveň patří mezi nejzručnější ze všech vedoucích, takže kdykoliv je třeba něco vyrobit, je to na něm.

Jeho koníčkem je jízda na kole neboli downhill.

Verča Macháčová

Verča, stejně jako Káťa, jezdí na tábor od dětství. Nyní je jí 20 let. Studovala také gymnázium v Sedlčanech, letos je z ní už ale vysokoškolačka.

Verča pro okolí může působit tiše a nevinně, ale ve skutečnosti je to holka pro každou srandu a jeden se s ní rozhodně nenudí. Na tváři stále nosí úsměv, a tak je radost trávit čas v její společnosti.

Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou a kamarády. Ráda kouká na filmy nebo seriály. V zimě ráda lyžuje, a proto, když čas dovolí, pracuje jako instruktorka.

Šíma Bažant

Šimonovi je 19 let. Úspěšně dostudoval střední průmyslovou školu v Příbrami. V Nadějkově na táboře vyrostl a postupně se začlenil do týmu vedoucích.

Šíma je pohodový kluk, kterého jen tak něco nerozhodí, ale pokud je problém, umí zakročit. Typický je jeho humor a vtipné poznámky, díky kterým se v jeho přítomnosti budete po většinu času smát😊

Ve volném čase rád sportuje a tráví čas s přáteli. Nepohrdne dobrou muzikou nebo seriálem.

Filip Bačák

Filipovi je 21 let. Úspěšně odmaturoval na střední škole integrované v Příbrami. Studoval obor podnikání. Do Nadějkova na tábor jezdil od svých 8 do 16 let jako dítě. Nyní se rozhodl přidat do týmu k vedoucím. Ve svém volném čase nejradši sportujE, konkrétně posiluje.

Filip je kluk, který se ničeho nebojí, a ačkoliv občas působí drsným dojmem, vždy se s ním budete cítit skvěle. 😊 Stejně jako pro zbytek našeho týmu je pro něj tábor v Nadějkově srdeční záležitostí.

Natálie Váchová

Natálce letos bude 18 let a poprvé bude doplňovat tým vedoucích. Na tábor do Nadějkova jezdí už odmala, tento je to po deváté. Studuje gymnázium v Příbrami. Ve svém volném čase se věnuje převážně sportu.

Jan Štícha

Jmenuje se Honza, ale všichni z tábora ho znají jako Lumíra. Momentálně žije v Praze a pracuje na pozici manažera zdravotnického centra (Biotion FyzioFitness centrum), kde pomáhá svému bráchovi řídit společnost, kterou založil. Než začal dělat tuto práci, pracoval jako kuchař v Londýně, kde žil 7 let. V budoucnu má v plánu se do gastronomie zase vrátit a založit si vlastní restauraci. Je to takový jeho sen, který si, doufáme, jednou vyplní. Pokud si tedy budete někdy chtít zajít na něco dobrého, neváhejte si k Lumčovi přijít pro radu. 😊 Lumír je typ člověka, který dokáže vyjít s každým a nikdy nezkazí žádnou srandu. Vyrůstal na vesnici, takže má, jako my všichni, moc rád přírodu a zvířata. Pokud jde o jeho záliby, tak první z nich je naprosto jasná, je to vaření, i když poslední dobou tuto zálibu dost zanedbává. Mezi další záliby patří motorka, snowboard, sledování filmů a také práce na počítači.